top of page

Hızlı Destek

WhatsApp hattımızdan bize hızlıca ulaşın.

Yüksek Memnuniyet

Bizi tercih eden müşterilerin %90'ı tekrar bizi tercih etti.

Mağazamız

Mağazamızı ziyaret edip konsept ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İçinde Mutluluk Var

İçinde Mutluluk Var’ mottomuz ile hediye ihtiyaçlarınıza özel ve renkli bir çözüm sunuyoruz. 

Kutularımızda yer alan doğal atıştırmalıklar, kahveler, çikolatalar , özel mumlar ve el yapımı tasarım ürünleri gibi farklı ürünlerle konsept hediye fikirleri sunuyor, özel günlerinizde sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek hediyelerimizle mutlu anıların paylaşıldığı anılara imza atmanızı sağlıyoruz.

Yemişchi Gifts olarak kurumsal hediye ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan kutularımızla çalışma arkadaşlarınıza ve müşterilerinize sürpriz bir hediye sunabilirsiniz. Kutularımızın içeriği tamamen size özel hazırlandığından, hediye alacak kişi veya kurumun beklentilerine uygun tasarımlar oluşturuyoruz.

Doğal ve kaliteli ürünlerimizi özenle seçiyor ve sizlere sunuyoruz. Hediyenizin güvenli bir şekilde adresinize ulaşması için de titizlikle çalışıyoruz. Yemişchi Gifts ile özel günlerinizi unutulmaz kılacak hediyeler sunabilir, sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz.

 

İster doğum günü, yıl dönümü, bayram veya özel bir kutlama için olsun; sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolunu Yemişchi Gifts ile keşfedin.

Bol hediyeli günler…

İçinde Mutluluk Var
WhatsApp_icon.png
bottom of page