top of page
Hakkimizda

Neden Biz ?

“İçinde Mutluluk Var”  

 

İşte Yemişchi Gifts’in mottosu! 

 

Bir Yemişchi Gifts hediye kutusu alan herkesin yüzünde kocaman bir gülümseme olmasını istiyoruz.

Kutularımızda yer alan doğal atıştırmalıklar, kahveler, çikolatalar , özel mumlar ve el yapımı tasarım ürünleri gibi farklı ürünlerle konsept hediye fikirleri sunuyoruz.

 

Markamızın fark yaratan özellikleri arasında büyük bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Doğal atıştırmalıklardan yola çıkarak büyüttüğümüz markamız, bu alandaki zengin ürün portföyümüzle müşterilerimize özgün seçenekler sunuyor.

 

Ayrıca Yemişchi Gifts olarak biz, kadın girişimcileri destekleyen bir anlayışa sahibiz. Tedarikçilerimizi özellikle kadın girişimcilerden seçiyoruz ve böylece daha fazla kadının iş hayatına katılmasını teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

 

Hizmet odaklı anlayışımız sayesinde müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Her müşterinin beklentisini karşılamak adına özenle hazırladığımız hediye kutularımız, sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olacak.

 

Yemişchi Gifts olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarken aynı zamanda doğaya da saygılıyız. Doğal malzemeleri tercih ederek çevreye katkıda bulunuyoruz.

 

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve konsept hediye fikirleri keşfetmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yemişchi Gifts olarak sizlere sağlıklı, özel ve unutulmaz hediyeler sunmak için hazırız!

 

Hepinize bol hediyeli günler!

 

Neslihan Uğurlu

WhatsApp_icon.png
bottom of page